Plan zajęć w roku szkolnym 2020/2021

20.1.2021

WAŻNE – PLANY ZAJĘĆ!

Drodzy Słuchacze,
w związku z wprowadzeniem w Polsce nowych obostrzeń, które obowiązują od 19 października, w trosce o Wasze zdrowie oraz o zdrowie naszych pracowników podjęliśmy decyzję o wdrożeniu w strefie czerwonej częściowego nauczania w trybie na odległość. Nauka zdalna obejmuje w tym momencie zajęcia teoretyczne.

Aby nadal uczyć, w jak najbardziej bezpieczny sposób, dokonaliśmy aktualizacji planów zajęć:

·         Wprowadzamy jasny podział na zajęcia realizowane w trybie online oraz stacjonarnie;

·         Obecność na zajęciach praktycznych jest – jak dotychczas  - obowiązkowa;

·         Realizacja zajęć teoretycznych możliwa będzie w formie nauki na odległość – materiały z zajęć teoretycznych będą na bieżąco publikowane w Stefie Słuchacza.

Prowadzimy nauczanie on-line i offline!

Zajęcia on-line - zajęcia odbywają się poprzez platformę ZOOM. Linki do spotkania znajdują się w strefie słuchacza.

Zajęcia offline - w ramach zajęć wykładowca udostępnia materiały, które będą do pobrania w strefie słuchacza.

Słuchaczu, jeśli realizowałeś przedmiot Podstawy przedsiębiorczości w szkole średniej, jesteś zwolniony z uczestnictwa w tych zajęciach!

Uprzejmie prosimy o stosowaniu środków ochrony osobistej - maseczki, przyłbice oraz o zachowaniu najwyższej ostrożności i dystansu społecznego.

Skrócona instrukcja korzystania z aplikacji ZOOM

Rozszerzona wersja w załączniku!

1. Wejdź na stronę www.zoom.us

2. Na stronie ZOOM kliknij SIGN UP, IT’S FREE

3. Podaj datę urodzenia, wpisz swój adres e-mail, dla którego tworzysz konto i kliknij SIGN UP

4. Kolejne otwierające się okno możesz zamknąć