Nowy Partner Biznesowy Szkoły Żak - Telbridge

Szukasz pracy? Zajrzyj !

Miło nam poinformować, że nowym Partnerem Szkoły Żak została firma Telbridge!

Szukasz pierwszej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży? Odkrywasz swoją drogę zawodową? Sprawdź, firma Telbridge może być odpowiedzią na twoje potrzeby!

Poszukują osób otwartych na zmiany, konsekwentnych, łatwo przyswajających wiedzę, posiadających zdolności sprzedażowe, potrafiących nawiązywać trwałe relacje z Klientami oraz nastawionych na realizację wyznaczanych celów.

Doceniają zaangażowanie i odpowiedzialność pracowników. Pomagają zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe oraz inwestują w rozwój kompetencji, oferując rozbudowane szkolenia. Zapewniają atrakcyjne systemy motywacyjne i możliwości rozwoju kariery drogą awansów wewnętrznych.

Wierzą, że wspólne zaangażowanie pomoże świadczyć wysoki poziom usług.

Szukasz pracy - sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj wysyłając swoje CV na adres: torun@telbridge.pl

www.telbridge.pl