KONKURS! Złóż nam życzenia i zgarnij w dechę nagrody!

Żak świętuje 25 lat istnienia i rozdaje prezenty! Wystarczy, że…

27.6.2023

Sto Lat! Sto lat! Niech żyje, Żyje Żaaaaak! 

W tym roku obchodzimy 25 urodziny. Wszystko zaczęło się w latach 90. 


TO BYŁY CZASY. Na rynek wchodził Windows XP. W MTV dało się jeszcze posłuchać muzyki. Sieć to była rybacka, a nie jakieś tam Internety. Teraz jest inaczej :) Świat pędzi naprzód z prędkością setek gigabajtów na sekundę. Żak stale się rozwija, żeby nadążyć za tempem zmian. Żeby ludziom uczyło się lepiej! 


A teraz najważniejsze - konkurs :) Zamiast czekać na prezenty do Ciebie stwierdziliśmy, że fajnie by było dać Ci szansę na zgarnięcie super nagród! Takich wiesz w dechę! Wśród sztosowych fantów znalazły się Ajfony, Pes5, hulajnogi i wiele więcej! Wystarczy, że wyślesz do nas kartkę z życzeniami i powalisz nas na kolana swoją kreatywnością. 

Jak to dokładnie działa? 

Pamiętasz ten moment, gdy kolega/koleżanka z klasy miał/a urodziny? Torba z cukierkami. Trochę sztywne życzenia. I te 5 minut lekcji, które przepadły. I z tym cudnym wspomnieniem wiąże się nasz konkurs! Teraz to my - Żak, jesteśmy tym jubilatem, który chodzi po klasie z torbą pełną cukierków. I czeka aż mu złożysz życzenia. Żeby jednak nie było tak, że tylko bierzemy, a nic nie dajemy w zamian to mamy kilka prezencików. Właściwie to kilkaset! Wystarczy, że wyślesz do nas wirtualną kartkę z pięknymi życzeniami. 


Nie ograniczamy Twojej kreatywności. Czekamy na szalone, fantazyjne życzenia, a w nagrodę oferujemy: 

bony elektroniczne: Pyszne.pl, Allegro, Empik;

A w wielkim finale rozdajemy ajfony, hulajnogi i Pes5-ki! Także nie zwlekaj. Wejdź na https://25lat.zak.edu.pl  i przygotuj kartkę, która zwali nas z nóg. Szczegóły dotyczące akcji znajdziesz na naszej stronie i w regulaminie.

Życz nam wszystkiego najlepszego!